YouTube MP3 Dönüştürme ve İndirme Nasıl Yapılır? Adım Adım Anlattık
 1. Anasayfa
 2. İnternet

YouTube MP3 Dönüştürme ve İndirme Nasıl Yapılır? Adım Adım Anlattık

İnternetinizi harcamadan sevdiğiniz müzikleri dinlemek ister misiniz? Bu, YouTube MP3 dönüştürme ve indirme ile mümkündür. Bu işlem için kullanabileceğiniz programlar, mobil uygulamalar ve internet siteleri bulunmaktadır. Youtube MP3 dönüştürme nasıl yapılır sorusunu sizler adım adım anlattık.

Birçok kullanıcı müzik dinlemek için dijital müzik platformlarını kullansa da Youtube ya da MP3 üzerinden müzik dinleyenlerin sayısı oldukça fazladır. Youtube MP3 dönüştürme işlemi ile sevdiğiniz müzikleri bilgisayarınıza veya telefonunuza indirerek internet harcamadan müzik keyfinize devam etmeniz mümkün.

Sadece sevdiğiniz müzikleri değil, ders gibi videoları da Youtube MP3 dönüştürme işlemi yaparak dinleyebilirsiniz. Youtube MP3 dönüştürmek için kullanabileceğiniz uygulama ve programların yanı sıra bu işlemi online olarak da gerçekleştirmeniz mümkün. Nasıl Youtube MP3 dönüştüreceğinizi sizler için cevapladık ve kullanabileceğiniz güvenli yöntemleri anlattık.

YouTube MP3 dönüştürme nasıl yapılır?

 • Adım #1: Buradan FLVTO internet sitesini açın.
 • Adım #2: Ekranın ortasında bulunan bağlantı çubuğuna indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini yapıştırın. 
 • Adım #3: Dönüştür butonunun yanında bulunan açılır menüden MP3 formatını seçin.
 • Adım #4: Dönüştür butonuna tıklayın.
 • Adım #5: Youtube MP3 dönüştürme işlemi için bir süre bekleyin.
 • Adım #6: Çıkan indirme ekranındaki İndir butonuna tıklayın.
 • Adım #7: MP3 formatındaki dosyanız cihazınıza indirildi.
FLVTO

FLVTO güvenilir, başarılı ve en hızlı MP3 dönüştürme sitelerinden biridir. Ancak bazı kullanıcılar, çok fazla pop-up ve pop-up reklamları nedeniyle arayüzün dağınık olduğunu düşünebilir. İnternet tarayıcınızda pop-up veya reklam engelleyici kullanarak bu reklamlardan kurtulabilirsiniz.

FLVTO, özellikle mobil cihazına veya bilgisayarına mobil uygulama veya program yüklemek istemeyenler için ideal bir web sitesidir. Yukarıdaki adımları izleyerek kolayca Youtube MP3 dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz videoları farklı formatlarda da indirebilirsiniz.

YouTube MP3 dönüştürme ve indirme programları:

 • EaseUS Video Downloader
 • ByClick Downloader
 • Videoder
 • Youtube Downloader for Android
 • NewPipe
 • TubeMate
 • KeepVid
 • Snaptube
 • Dentex YouTube Downloader
 • InsTube Free Video & Music Donwload
 • DVDFab YouTube to MP3

Tek bir video ya da oynatma listesi: EaseUS Video Downloader

EaseUS Video Downloader

Buradan ulaşabileceğiniz Videoder EaseUS Video Downloader, başlangıçta bir indirme aracı olsa da videoları MP3’e dönüştürmek için de mükemmel bir uygulamadır. EaseUS Video Downloader, hem videoyu hem de bir oynatma listesini yüksek kalitede MP3’e dönüştürmenize olanak tanır.

Farklı platformlardan da indirme yapabileceğiniz: ByClick Downloader

ByClick Downloader

Buradan ulaşabileceğiniz ByClick Downloader, YouTube, Dailymotion, Vimeo ve Facebook’tan videoların istenilen formatta indirilmesi için destek sağlayan ByClick Downloader; Ayrıca 720p, 1080p, 4K ve 8K çözünürlüklerine destek sunuyor. Bulabileceğiniz en işlevsel video indirme araçlarından biri olan ByClick Downloader, herhangi bir sorun yaşamanız halinde 7/24 destek hizmeti de sunuyor.

Hem windows hem mobil için: Videoder

Buradan ulaşabileceğiniz Videoder, Youtube MP3 video indiricinin masaüstü sürümünü Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirebilir veya Android işletim sistemli mobil cihazınıza mobil uygulama olarak indirebilirsiniz.

Videoder ile sadece Youtube videoları değil; Ayrıca Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo gibi platformlardan videoları istediğiniz formatta cihazınıza indirebilirsiniz. Program aynı zamanda kullanıcılarına çoklu indirme imkanı da sunuyor.

Android için en kullanışlı olan: Youtube Downloader for Android

Youtube Downloader for Android

Buradan ulaşabileceğiniz Youtube Downloader for Android, Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir mobil uygulama olan Youtube Downloader for Android ile kolayca Youtube MP3 dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.

Uygulama ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. İndirmek istediğiniz videoları, video veya MP3 olarak birçok farklı kalitede indirebilirsiniz. Uygulamadan tek dokunuşla hem video araması yapabilir hem format seçebilir hem de dosyanızı indirebilirsiniz.

Size öneriler yapabiliyor: NewPipe

NewPipe

Buradan ulaşabileceğiniz NewPipe, Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir mobil uygulama ile karşımıza çıkıyor. Youtube MP3 dönüştürüp, indirebilir ve dilediğiniz müziğe istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Newpipe, yalnızca bir YouTube MP3 dönüştürücü ve indirme uygulaması değil, aynı zamanda alışkanlıklarınıza göre uyarlayabileceğiniz öneriler sunan bir platformdur. Uygulama; Arka planda oynatma özelliği, pil tasarrufu ve düşük internet tüketimi ile dikkat çekiyor.

İnternet tarayıcısı gibi olan: TubeMate

TubeMate

Buradan ulaşabileceğiniz TubeMate, Birçok farklı sürümü ile bizleri karşılıyor. Alternatiflerini indirebileceğiniz ve Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir mobil uygulama olan TubeMate, aslında bir YouTube to MP3 dönüştürücü ve indirme uygulamasından çok bir mobil internet tarayıcısı işlevi görüyor.

TubeMate mobil uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra, arama çubuğundan arama yaparak ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesinde her videonun yanında bir indirme düğmesi göreceksiniz. Butona basarak farklı formatlarda ve görüntü kalitelerinde indirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü ile: KeepVid

KeepVid

Buradan ulaşabileceğiniz KeepVid, web sitesi üzerinden online Youtube MP3 dönüştürücü olarak indirebilir ve masaüstü sürümünü bilgisayarınıza kurarak kullanabilirsiniz.

KeepVid, reklamlar ve pop-up’lar içermeyen kullanıcı dostu arayüzü ile öne çıkıyor. Programın sınırlı hizmet sunan ücretsiz bir versiyonu ve premium versiyonu bulunuyor. Ücretsiz olarak deneyebilir, beğenirseniz premium hesaba geçebilirsiniz.

100 milyondan fazla kullanıcı: Snaptube

Snaptube

Buradan ulaşabileceğiniz Snaptube, android işletim sistemli mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz, 100 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren ve bünyesinde bir çok özellik barındıran uygulama ile kolaylıkla Youtube MP3 dönüştürüp indirebilirsiniz.

Son zamanlarda bazı güvenlik sorunlarıyla tanınan Snaptube, hala en popüler mobil uygulamalardan biri. Uygulama üzerinden birçok farklı platformdan istediğiniz formatta video indirebilirsiniz.

Dosya dönüştürme işlemi bile yapabileceğiniz: Dentex YouTube Downloader

Dentex YouTube Downloader

Buradan ulaşabileceğiniz Dentex YouTube Downloader, android işletim sistemli mobil cihazlarınıza yüklemek için bir çok farklı versiyon ile karşımıza çıkıyor. Dentex YouTube Downloader ile kolayca videoları dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.

Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Dentex YouTube Downloader, yalnızca YouTube MP3 dönüştürüp indirmenize izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda farklı platformlardan farklı formatlardaki dosyaları dönüştürüp indirmenize de olanak tanıyor.

Farklı görüntü kalitesi seçenekleri ile: InsTube Free Video & Music Donwload

InsTube Free Video & Music Donwload

Buradan ulaşabileceğiniz InsTube Free Video & Music Donwload, bilgisayarlarınıza indirebileceğiniz masaüstü sürümünü ve Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz mobil uygulaması ile karşımıza çıkıyor.

Instube, Youtube video indirme işlemi sırasında HD, Full HD ve 4K görüntü kalitesi seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama ile farklı platformlardan farklı formatlardaki dosyaları da dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.

Arka planda müzik dinleyebileceğiniz: DVDFab YouTube to MP3

DVDFab YouTube to MP3

Buradan ulaşabileceğiniz DVDFab YouTube to MP3, windows ve macOS işletim sistemini destekleyen uygulamaları ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca mobil uygulama olarak ta hizmet veriyor. DVDFab programının masaüstü sürümlerinin yanı sıra telefonlar için tasarlanmış mobil uygulama versiyonu da bulunuyor.

DVDFab ile YouTube kanal listelerini toplu olarak indirebilir, YouTube MP3 dönüştürdüğünüz dosyaları yüksek kalitede indirebilir, mobil uygulamayı arka planda çalıştırarak müzik dinleyebilir ve binden fazla platformdan videoları dönüştürüp indirebilirsiniz.

Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri için kullanabileceğiniz güvenilir uygulamaları, programları ve web sitelerini sizler için listeledik. Ücretsiz programlarda görünen reklamlar normaldir. Mobil uygulamaları indirirken güvenilir kaynaklar kullandığınızdan emin olun.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir