1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


  • Site adresi: https://teknopush.com
  • Yayına başlama tarihi: 14 Ocak 2023
  • Yayın kategorileri: Teknoloji, yapay zeka, mobil teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, oyun, otomobil, uygulamalar, internet ve sosyal medya

teknopush - Teknoloji Haberleri

Teknopush, 2023 yılının başı itibariyle yayın hayatına başlayan; Türkiye ve dünya gündemindeki teknoloji ve oyun haberlerini herkesin anlayabileceği bir dil kullanarak kullanıcılara sunmayı hedefleyen bir web platformudur. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında samimi ve anlaşılır bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yaparak ziyaretçilerimizi teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.

Tarafsız bir teknoloji portalı olarak içeriklerimizi kendi yazar kadromuzla özenle üretiyoruz. Teknopush, kullanıcılarının ilgi duyduğu teknoloji alanında güncel makaleler ve videolar sunarak bu içeriklere ücretsiz erişim imkanı sağlamaktadır. Bunu yaparken en birincil ilkemiz olan doğruluk ilkesini kendimize şiar ediniyoruz. Yerli ve yabancı güvenilir kaynaklardan teyit edilmeyen hiçbir bilgiyi ziyaretçilerimize sunmuyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji haber kaynaklarından biri haline gelmek, teknoloji kategorisinde insanların ilk baktığı kaynaklardan biri olmak için her geçen gün kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Teknopush’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

ÜnvanTeknoPush
İmtiyaz SahibiAbdulkadir FIRAT (firat.abdulkadirr@gmail.com)
Haber EditörüVeysel Emin VURAL
İnceleme EditörüMiraç Uzuner
Teknik sorumluSeyit Ali Erdem
Reklam yöneticisiGary Kevin