Instagram’a Haftalık Hikaye Özelliği Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram’a Haftalık Hikaye Özelliği Geliyor!

En çok tercih edilen sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram, yeni özellikleri ile kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Kaliforniya Merkezli sosyal medya grubu Meta’nın bünyesinde olan Instagram, kullanıcıların hikâyelerini bir hafta boyunca takipçileri ile paylaşabileceği  My Week özelliği üzerinde çalışıyor.

My Week Ne İşe Yarayacak?

My Week özelliği ile birlikte Instagram kullanıcıları hikâyelerini bir hafta boyunca profillerinde tutabilecek, istedikleri zaman hikâyelerine ekleyebilecek ya da istedikleri hikâyeyi kaldırabilecekler. Ekleme-çıkarma özelliği sadece My Week hikâyelerinde kullanılabilecek.

Üzerinde çalışılan yeni özellik ile birlikte paylaşılan hikâyelere yeni hikâyeler eklenebilecek ve eklenen hikâyeler bir hafta boyunca profilde erişilebilir olacak.

Ne Zaman Kullanıma Sunulacak?

Henüz kullanıma sunulmamış olan My Week özelliği, sosyal medyayı aktif kullanan kişiler için son derece kullanışlı olacak gibi görünüyor. Sık sık yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarını kendine bağlı tutmayı başarabilen Instagram’ın My Week özelliğini ne zaman kullanıma sunacağı henüz bilinmiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir