Threads’e Gelecek Yeni Özellikler Sızdırıldı: İşte Gelecek Özellikler
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Threads’e Gelecek Önemli Özellikler Sızdırıldı: İşte Gelecek Özellikler

Ortaya çıkan 13 sayfalık bir Threads belgesinin yanı sıra, Threads için üç temel özellik de sızdırıldı. Gelin Threads'e gelecek yeni özelliklere daha yakından göz atalım.

Mark Zuckerberg, Twitter’ın getirdiği tweet görüntüleme sınırından yararlanmak için Threads platformunu bir ay erken başlattığından, platformun bazı temel özellikleri eksik olarak sunulmuştu. Bunlardan en önemlisi de DM (direkt mesaj) fonksiyonuydu.

Instagram‘ın en üst düzey yöneticisi Adam Mosseri, daha önce yaptığı açıklamada DM özelliğinin yakın zamanda Threads’te kullanılamayacağını açıklamıştı. Görünüşe göre bu durum değişmiş zira Threads’e DM de dahil olmak üzere üç önemli özelliğin geleceği sızdırıldı.

Trend ve Başlıklar, geliştirilmiş arama yapma ve DM

Threads'e Gelecek Yeni Özellikler

Sosyal medya analisti Matt Navarra’nın Business Insider tarafından sızdırılan ve ele geçirilen 13 sayfalık bir Threads belgesi olan Twitter paylaşımına göre, platform için üç ana özellik üzerinde yoğun bir mesai harcanıyor. Bahsettiğimiz gibi Twitter’dakine benzer şekilde platformda hangi konuların gündem olduğunu görebildiğimiz, Trend Topic bölümügeliştirilmiş aramalar yapma ve direkt mesaj özelliği de gelecek yeni özellikler arasında yer alıyor.

Ayrıca Threads, birden fazla hesap desteğiyalnızca takip ettiğiniz kişileri gösteren kronolojik sıralı bir akışhashtag desteği ve gönderileri düzenleme olanağının da platforma getirileceğinin sözünü daha önceden vermişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir