Filigransız TikTok Video İndirmek İçin 8 Yöntem
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

TikTok Videoları Filigransız Olarak Nasıl İndirilir?

Pek çok kişinin beğenmediği bir sosyal medya platformu olsa da dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcısı olan TikTok videolarını kolayca indirebilirsiniz ancak videoların üzerinde filigran bulunuyor. TikTok videolarını filigransız nasıl indirebilirim diye merak edenler için en etkili yöntemleri sizler için listeledik.

ByteDance tarafından geliştirilen ve 2016 yılında piyasaya sürülen sosyal medya platformu TikTok, bugün 1 milyarı aşkın kullanıcısı ile dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri. TikTok’ta yapılan hemen hemen her trend birçok kişi tarafından beğenilmese de kullanıcı sayısı bazı gerçekleri net bir şekilde ortaya koyuyor. Filigransız TikTok Videolarını indirmek ise belki de en kolay yapılacak işlemlerden bir tanesi.

TikTok videoları sorunsuz bir şekilde iniyor ancak videolarda filigran bulunuyor. Platform haklı olarak hem kendisinin hem de video sahibinin haklarını korumak için bu filigranı ekliyor ama videolarını indiren herkes veya videolarını indirmek isteyen kullanıcılar bundan memnun değil. TikTok videolarını filigran olmadan indirmek için kullanabileceğiniz bazı üçüncü taraf web siteleri ve uygulamaları bulunuyor. Artık istediğiniz zaman filigransız TikTok video indirebileceksiniz. Filigransız TikTok video indirme nasıl yapılır merak edenler için en etkili yöntemleri listeledik.

Filigransız TikTok video indirme yöntemleri:

  • SnapTik
  • SSSTikTok
  • ExpertsPHP
  • Downloaderi
  • TikTok Download Online
  • Video Downloader Without Watermark – TikMate
  • SaveTok
  • TT Downloader

Mobil uygulaması da var: SnapTik

Filigransız TikTok Video Nasıl İndirilir

SnapTik, ücretsiz TikTok videolarını hem mobil hem de masaüstü internet tarayıcılarınızda açarak filigran olmadan indirebileceğiniz bir web sitesidir. SnapTik ayrıca Android kullanıcıları için android telefonumda bir mobil uygulama sunuyor. İnternet sitesini açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey, filigransız indirmek istediğiniz videoyu bul TikTok videosunun bağlantıyı kopyala ve bağlantısını yapıştırmak son olarak Download butonuna tıklamak. SnapTik internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

HD görüntü kalitesinde: SSSTikTok

Android kullanıcıları için bir mobil uygulama da sunan SSSTikTok, TikTok videolarını hem mobil hem de masaüstü internet tarayıcılarınız üzerinden açarak 100 ücretsiz ve filigransız TikTok videoları indirebileceğiniz bir web sitesidir. SSSTikTok ile filigransız TikTok videolarını MP4 formatında veya HD görüntü kalitesinde indirebilirsiniz. SSSTikTok internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Filigransız TikTok videolarından fazlası: ExpertsPHP

ExpertsPHP

ExpertsPHP web sitesini hem mobil hem de masaüstü internet tarayıcılarınızda açarak ücretsiz bir şekilde filigransız TikTok videolarının yanı sıra Instagram, Facebook, Twitter ve Vimeo gibi çeşitli sosyal medya platformlarından videolar indirebilirsiniz. Tüm videolar HD görüntü kalitesinde ve MP4 formatında kullanıcılara sunulmaktadır. ExpertsPHP internet sitesine buradan erişebilirsiniz.

Ultra HD videolar: Downloaderi

Downloaderi

Downloaderi hem mobil hem de masaüstü internet tarayıcılarınızda indiriciyi açarak ücretsiz bir şekilde filigransız TikTok videoları indirebileceğiniz bir web sitesidir. Downloader, Ultra HD görüntü kalitesinde ve MP4 formatında uygun videoları indirmenizi sağlar. İnternet sitesini açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey, filigransız indirmek istediğiniz TikTok videosunun bağlantısını yapıştırmak ve Download butonuna tıklamak. Downloaderi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Basit, kullanışlı arayüz: TikTok Download Online

TikTok Download Online

Android kullanıcıları için mobil uygulama da sunan TikTok Download Online, TikTok videolarını hem mobil hem de masaüstü internet tarayıcılarınızda açarak ücretsiz bir şekilde filigransız TikTok videoları indirebileceğiniz bir web sitesidir. Uygulamayı indirmeye gerek yok. En basit ve kullanışlı arayüzlerden bir tanesini sunmakta olan TikTok Download Online internet sitesi üzerinden indir düğmesini kullanarak işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. TikTok Download Online internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Video Downloader Without Watermark – TikMate

Video Downloader Without Watermark – TikMate mobil uygulamasını Google Play Store’dan Android mobil cihazlarınıza indirerek TikTok videolarını ücretsiz bir şekilde filigransız olarak indirebilirsiniz. Mobil uygulamanın boyutu oldukça küçük olduğu için tüm video cihazınıza sorunsuz çalışmaktadır. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Video Downloader Without Watermark – TikMate

iOS için en iyisi: SaveTok

SaveTok mobil tiktok uygulamasını App Store üzerinden iOS işletim sistemine sahip iPhone akıllı telefonunuza indirerek ücretsiz bir şekilde telefonlara tiktok filigransız videoları indirebilirsiniz. Uygulamanın iPad versiyonu şu an için yok. SaveTok ile filigransız TikTok videoları indirmenin yanı sıra uygulamada bulunan videolarınızı ve sevdiğiniz videoları arşivleyerek kendi özel kütüphanenizi oluşturabilirsiniz. 

SaveTok

Başarılı bir Chrome eklentisi: TT Downloader

TT Downloader

Google Chrome Web Mağazası üzerinden indirebileceğiniz ve Google Chrome internet tarayıcınızda kullanabileceğiniz TT Downloader eklentisi ile TikTok videolarını ücretsiz bir şekilde filigransız olarak indirebilirsiniz. Görüntü ve ses kaybı olmadan tiktok video indiricimiz garanti eden TT Downloader eklentisinin kullanımı son derece kolaydır. TT Downloader Chrome eklentisine buradan ulaşabilirsiniz. 

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok videolarını filigransız indirmek için kullanabileceğiniz internet sitelerini ve uygulamaları listeleyerek tüm bu yöntemlerin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listemizdeki yöntemlerden birini kullanıyorsanız deneyiminizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir