Twitter Rakibi Threads’te Hesabı Kapatmanın Tek Yolu, Instagram Hesabını Silmek!
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter Rakibi Threads'te Hesabı Kapatmanın Tek Yolu, Instagram Hesabını Silmek!

Instagram'ın Twitter rakibi uygulaması olan Threads'te çok önemli bir sorun ortaya çıktı. Platformu beğenmediyseniz Threads hesabınızı silmenin tek yolu Instagram hesabınızı silmektir. Aksi takdirde hesap silinemez. Meta yalnızca devre dışı bırakma imkanı tanıyor.

Dünyanın en büyük sosyal medya şirketi Meta, bir süredir gündemde olan Twitter rakibi platformu Threads‘i bu sabah resmen yayınladı. 10 milyon kullanıcı barajını kısa sürede aşan platform şimdiden ortalığı karıştırdı. Gelen en son haberler, Threads’in şimdilik mükemmel olmadığını gösteriyor. Dikkatli olmazsanız, Instagram hesabınızda da olabilirsiniz.

Meta’nın Threads için oluşturduğu “Threads İlave Gizlilik İlkesi” sayfası, tüm kullanıcıları etkileyen bir madde içeriyor. Bu makaleye göre, Threads hesabını tamamen silmenin hiçbir zaman bağımsız bir yolu yoktur. Şirket, hesabı istediğiniz zaman dondurabileceğinizi belirtiyor. Ancak, hesabı tamamen silme söz konusu olduğunda, bunu yalnızca Instagram hesap silme işlemi ile mümkün olacağını söylüyor.

Threads, Instagram profilinin bir parçası!

Threads

Meta’nın açıklamasına göre, Threads hesabı Instagram profilinin bir parçası. Bu nedenle, Threads hesabı bağımsız olarak silinemez. Bunun geçici bir durum mu yoksa kalıcı bir uygulama mı olduğu bilinmiyor ama şimdilik durum bu şekilde. Eğer Threads sevmiyorsanız, hesabınızı devre dışı bırakmaktan başka seçeneğiniz bulunmuyor.

Threads İlave Gizlilik İlkesi sayfasında tam olarak şu ifadeler kullanılıyor:

Threads ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen okurlarımızı aşağıdaki içeriğimize bekliyoruz:

thumbnail
İlgili Haber
Instagram’ın Twitter Rakibi Uygulaması Threads Yayınlandı: Nasıl İndirilir ve Giriş Yapılır, Twitter’dan Ne Farkı Var?
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir