Heyecanla Beklenen Call of Duty Modern Warfare 3 Sonunda Duyuruldu! İşte Oyunun Çıkış Tarihi ve İlk Teaser
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Heyecanla Beklenen Call of Duty Modern Warfare 3 Sonunda Duyuruldu! İşte Oyunun Çıkış Tarihi ve İlk Teaser

Uzun bir süredir devam eden dedikoduların ardından Activision sonunda perdeyi kaldırdı ve yeni Call of Duty oyununun Modern Warfare 3 olduğunu heyecan verici bir teaser ile duyurdu. Oyunculara Makarov'un dünyasına kısa bir bakış sunan bu teaser, oyunun resmi çıkış tarihi olan 10 Kasım'ı işaret ediyor. Hayranları merak içinde bırakan bu gelişmeyle birlikte, Modern Warfare serisinin hayranları sonbahara damgasını vuracak bu oyunla ilgili heyecanlarını daha da artırıyor.

Activision’ın efsanevi oyun serisi Call of Duty’nin merakla beklenen yeni üyesi, oyun dünyasını adeta ayağa kaldırmıştı. Son dönemde dolaşan söylentiler, şirketin her zamankinden farklı bir yaklaşımla, bu yıl alışılagelmişin dışında bir deneyim sunmak adına Modern Warfare 3‘ü piyasaya süreceğini öne sürüyordu. Bugün, uzun bir bekleyişin ardından gelen resmi açıklama ile bu söylentiler kesinlik kazandı.

Activision, yeni Call of Duty oyununun Modern Warfare 3 olacağını resmi bir şekilde duyurdu. Şirket, tanıtım fragmanı eşliğinde Sledgehammer Games ve Infinity Ward işbirliğiyle geliştirilen oyunun logosunu ve çıkış tarihini paylaştı. İlk Modern Warfare 3 oyunuyla aynı heyecanı yaşatan bu duyuru, oyun tutkunlarını heyecanlandırmaya yetti.

Call of Duty Modern Warfare 3’ün Çıkış Tarihi Kesinleşti: Oyun, 10 Kasım’da Oyuncularla Buluşacak

Call of Duty Modern Warfare 3

Paylaşılan tanıtım videosuyla, 2022 yılında çıkış yapan Modern Warfare 2’nin devamı niteliğindeki Modern Warfare 3’ün merakla beklenen çıkış tarihi netlik kazandı: Oyun, 10 Kasım 2023‘te oyunseverlerle buluşacak. Modern Warfare 3 tanıtım fragmanı, bu sefer Captain Price’a odaklanırken, oyunun baş düşmanı olacak Vladimir Makarov’u da gözler önüne seriyor.

2007 ile 2011 yılları arasında çıkış yapmış olan orijinal Modern Warfare üçlemesinin ana antagonisti olan Makarov’un, geçtiğimiz yılki oyunun sonunda geri döneceği doğrulanmıştı. Bugünkü tanıtım ile birlikte, bu ikonik karakterin Modern Warfare 3 hikayesinin yine merkezinde olacağını görmekteyiz.

Bununla birlikte, Soap gibi diğer sevilen karakterlerin de Modern Warfare 3 serisi içerisinde yer almaya devam edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.