Beklenen Gün Geliyor: GTA 6’nın İlk Fragmanının Yayınlanacağı Tarih Açıklandı!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Beklenen Gün Geliyor: GTA 6’nın İlk Fragmanının Yayınlanacağı Tarih Açıklandı!

Yıllardır oyunseverlerin gözdelerinden biri olan Grand Theft Auto serisinin en yeni oyunu olacak olan Grand Theft Auto VI’nın ilk fragmanının yayınlanacağı tarih Rockstar Games tarafından resmen duyuruldu.

Serinin son oyunu Grand Theft Auto V, 2008 yılında yayınlanan Grand Theft Auto IV’ün yayınlanmasından 5 yıl sonra 17 Eylül 2013 tarihinde yayınlanmıştı. Grand Theft Auto VI ise 10 yıldır oyunseverlerin en çok merakla beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Geçen 10 yılın ardından, Rockstar Games, Grand Theft Auto VI’nın ilk fragmanının yayınlanacağı tarihi açıklayarak oyun camiasını fazlasıyla heyecanlandırdı.

İlk Fragman Ne Zaman Yayınlanacak?

Rockstar Games’in “Yeni GTA Oyunu” olarak tanımladığı, yani henüz GTA VI isimlendirmesini kullanmadığı yeni oyunun ilk fragmanının yayınlanacağı tarih Rockstar Games’in sosyal medya hesapları aracılığıyla duyuruldu. Rockstar Games, yeni GTA oyununun fragmanının 5 Aralık 2023 tarihinde yayınlanacağını duyurdu.

Grand Theft Auto VI Vice City’de Mi Geçecek?

Rockstar Games’in sosyal medya hesaplarında yeni GTA oyununun ilk fragman tarihini duyurmak amacıyla kullandığı görselin renk tonu ve görselde bulunan palmiye ağaçları oyunseverleri heyecanlandırdı. Uzun zamandır dillerde dolaşan “GTA VI Vice City’de geçecek” iddiası, görselin renk tonları ve palmiye ağaçları ile daha da güçlenmiş durumda. Bir başka söylentiye göre GTA VI tüm GTA şehirlerini kapsayan bir haritaya sahip olacak dense de doğruları hep birlikte bekleyip göreceğiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir