Valorant’ın Yeni Karakteri Gekko Ortaya Çıktı! İşte İlk Görüntüler
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Valorant'ın Yeni Karakteri Gekko Ortaya Çıktı! İşte İlk Görüntüler

Valorant’a yeni gelecek olan ajan Gekko’nun nasıl göründüğü, yeteneklerinin simgelerinin ne olduğu ve duvar kağıtları ortaya çıktı.

Valorant’ın en yeni ajanı Gekko ortaya çıktı. Riot Games’in Brezilya’daki Valorant Champions Tour (VCT) finalleriyle birlikte, buranın Gekko’nun memleketi olduğunu öğrendik. Ortaya çıkan yeni görüntülerle birlikte karakterin yetenekleri ve görünüşü de ortaya çıktı.

Gekko bir savaş başlatıcıdır, dolayısıyla Spike kurma alanlarına kolayca girmesini sağlayan bir yetenek kitine sahiptir. Bu yetenekler, her ikisi de ona bilgi veren ve savaşa girildiğinde saklanması gereken körleme ve tespit yeteneklerini içeriyor. Gelin Valorant’ın Yeni Karakteri Gekko’ya yakından bakalım.

Valorant’ın yeni ajanı Gekko yetenekleri

Q – Wingman (Yancı)

Wingman iki şekilde kullanılabiliyor. Bu yeteneği kullandığınızda, ufak yancınız bir düşman aramak için etrafta koşacak, gördüğü ilk düşmanın yanında patlayacak ve onu sersemletecek. İkinci kullanımında ise bu yancınıza Spike kurdurabiliyor ya da Spike çözdürebiliyorsunuz. Bunun için Spike’ın envanterinizde olması gerekiyor.

E – Dizzy (Baş Döndüren)

Bu yeteneği Gekko olarak kullandığınız zaman havaya mavi küreler atıyorsunuz, nişan aldığınız yerde bir rakip varsa bu küreler patladığında kör ediliyorlar. Bu küreler çok hızlı patlıyorlar.

C – Mosh Pit (Bu ifade, seyircilerin pogo yaptıkları sahne önündeki alan için kullanılıyor)

Gekko belirli bir alana yayılan bir bomba atıyor. Bu bombanın yayıldığı alana giren rakipler eğer vaktinde çıkmazlarsa alan patlıyor ve rakibe hasar veriyor.

X – Thrash (Kırbaç, Dayak, Çılgınca Dans Etmek)

Gekko, bir yancısını serbest bırakıyor ve kendisi yönlendirmeye başlıyor. Dilediği zaman patlatabildiği bu yancısı eğer bir rakibin yanında patlarsa rakip hasar alıyor ve çarpılıyor.

Karakterin en önemli özelliği, yetenek kullandıktan sonra küre düşürmesi ve bu küreleri toplayınca yeteneklerinin yeniden dolması

Gekko, yetenek kullandığı zaman patlayan yancısı bir küre düşürüyor. Bu küre, Gekko tarafından alındığı zaman yeteneği bekleme süresine giriyor ve o süre dolduğunda tekrar kullanılabilir hale geliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir