iPhone 15 Serisinin Ön Cam Panelleri Ortaya Çıktı: Pro Olmayan Modellere de Dynamic Island Geliyor
  1. Anasayfa
  2. Mobil

iPhone 15 Serisinin Ön Cam Panelleri Ortaya Çıktı: Pro Olmayan Modellere de Dynamic Island Geliyor

Apple'ın iPhone 14 serisi telefonları daha popülaritesini kaybetmeden Eylül 2023'te çıkacak iPhone 15 serisi için hazırlıklar sürüyor. Bir sızıntıda yeni iPhone ailesinin ön cam panelleri ortaya çıktı.

ShrimpApplePro isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan ve kaynağı TikTok‘un Çin’deki muadili olan Douyin olduğu söylenen bir video paylaşıldı. Videoda iPhone 15 serisine ait olduğu düşünülen ön cam panelleri oldu. 

Daha önceki sızıntılarıyla güven kazanan ShrimpApplePro’nun paylaştığı videoda, iPhone 15 için beklentileri doğrulayan 3 cam panel yer alıyor. 

iPhone 15 serisinin ön cam panelleri bizlere hangi bilgileri veriyor.

Paylaşılan videoya göre sol panelin iPhone 15 Pro’ya ait olduğu düşünülüyor. Bu panelin iPhone 14 Pro’ya oranla fark edilebilir derece daha ince çerçeveleri bulunuyor. Ayrıca bu ön cam paneller, standart ekran boyutuna ek olarak Dynamic Island’ı da görmemizi sağlıyor.

İnce bir kavise sahip olan bu paneller, iPhone 15 serisinin önceki modellere göre daha ince bir çerçeveye sahip olacağını bize gösteriyor. En soldaki ekranın ise diğerlerinden daha kalın olduğunu görüyoruz. Bu cam panelin iPhone 15’e ait olacağı tahmin ediliyor.

Dynamic Island iPhone 15’te de yer alacak.

Bu cam panel sızıntısı eğer doğruysa Dynamic Island‘ın iPhone 14 ailesinden farklı olarak iPhone 15’te de yer alacağını söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir