The Witcher Remake’i Yapan Stüdyonun Geliştirdiği The Thaumaturge’ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Oyun

The Witcher Remake'i Yapan Stüdyonun Geliştirdiği The Thaumaturge'ün Oynanış Fragmanı Yayınlandı

1905 yılının Varşova’sında geçen, izometrik kameralı sıra tabanlı rol yapma oyunu The Thaumaturge’ün ilk oynanış fragmanı yayınlandı. Gelin The Thaumaturge'ün Oynanış Fragmanı'nı yakından inceleyelim.

Efsanevi oyun The Witcher’ın remake sürümünü geliştiren Fool’s Theory oyun stüdyosu, geliştirdiği sıra tabanlı izometrik rol yapma oyunu The Thaumaturge’nin resmi oynanış fragmanını yayınladı.

Fragman aracılığıyla oyunun nasıl olacağını, nasıl görüneceğini ve nasıl bir oyun mekaniğine sahip olacağını anlattık. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Sıra tabanlı rol yapma oyunu The Thaumaturge oynanış fragmanı

Thaumaturge, 20. yüzyılın başlarında alternatif bir gerçeklikteki Varşova’nın bir versiyonunda geçen, ‘selamlayıcı’ olarak adlandırılan ruh varlıklarının okültistler tarafından kendi amaçları için çağrıldığı ve evcilleştirildiği izometrik bir rol yapma oyunu olarak piyasaya çıkacak.

Oyunun fragmanında da görebileceğiniz gibi Rus kontrolündeki Varşova’nın farklı yerlerinde yer alan, birkaç ruha komuta eden, aynı zamanda yumruk dövüşü de yapan bir karakteri oynuyoruz.

Thaumaturge ayrıca soruşturma mekaniğine, seçim ve sonuç ahlaki kararlarına ve ana karakteri sorunları çözmek için farklı seçenekler açacak farklı şekillerde geliştirme yeteneğine sahip olmak gibi oynanış mekaniklerine de sahip.

Unreal Engine 5’te geliştirilen The Thaumaturge’ün henüz çıkış tarihi belli değil. Dilerseniz oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir