Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Jest: Euro Truck Simulator 2’ye Türk Markası Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Jest: Euro Truck Simulator 2’ye Türk Markası Geliyor!

Satışa sunulduğu günden bu yana, hemen hemen her oyuncunun kütüphanesinde yerini almayı başaran Euro Truck Simulator 2’ye, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel DLC paketi geliyor.

SCS Software tarafından geliştirilen Euro Truck Simulator 2, piyasaya sürüldüğü 2012 yılından bu yana çok büyük ilgi görmektedir. Piyasaya sürülmesinden bu yana 11 yıl geçmesine rağmen Steam’in en çok satanlar listesinde her zaman kendine yer bulmayı başarmıştır.

Euro Truck Simulator 2’nin piyasaya sürülmesinin üstünden geçen zaman ve gördüğü muhteşem ilgi, son yıllarda oyuncuların Euro Truck Simulator 3 beklentilerini de beraberinde getirdi. SCS Software cephesinden bugüne kadar Euro Truck Simulator 3’e dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

SCS Software, yepyeni DLC paketleri ve güncellemelerle hem Euro Truck Simulator 2’yi güncel tutmaya, hem de oyuncuların ilgisini yüksek tutmaya devam ediyor.

SCS Software’ın X.com gönderisinde; “Bu önemli günü, yarın muhteşem Tırsan treylerlerini Euro Truck Simulator 2’de karşılayacağımızı duyurarak kutlamak için ortaklarımıza (Tırsan Treyler) katılmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullanarak, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel bir jest olması maksadıyla, uzun süredir üzerinde çalıştıkları Tırsan Treyler DLC paketinin satışa sunulacağını duyurdu.

SCS Software resmi sitesinden yapılan açıklamada Tırsan Treyler ile ilgili; “Tırsan; Türkiye merkezli, ticari kullanıma yönelik yüksek kaliteli treylerlerin lider üreticisidir. Şirket 45 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir ve yenilikçi tasarımları, olağanüstü yapı kalitesi ve müşteri hizmetleriyle güçlü bir itibar kazanmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

SCS Software resmi sitesinde hazırlık süreci ile ilgili; “Euro Truck Simulator 2’de Tırsan ile neler yapacağımızı ve geleceğin neler getireceğini sizlere göstermek için sabırsızlanıyoruz. Tırsan ekibiyle tanışıp sohbet ederken harika zaman geçirdik ve onlarla çalışma ve tanışma fırsatını bize verdikleri için onlara teşekkür ediyoruz.” ifadeleri yer aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir