İndirimin Bu Kadarı: Xbox Game Pass Aboneliğinde %96 İndirim!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

İndirimin Bu Kadarı: Xbox Game Pass Aboneliğinde %96 İndirim!

Xbox Game Pass PC abonelik fiyatına uygulanan akıllara durgunluk veren indirim ile birlikte tüm oyunseverlerin ilgisi bu yöne yoğunlaştı. Xbox Game Pass PC aboneliğinin fiyatı 159,90 TL’den 5,90 TL’ye düştü.

Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass Microsoft’un Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S; PC kısmında Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda sunduğu bir abonelik sistemidir. Xbox Game Pass aboneliği ile yüzlerce oyunu içinde bulunduran bir kütüphaneye ulaşarak kütüphane içinde bulunan oyunlardan istediğinizi Xbox’ınıza veya bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Microsoft, Xbox Game Pass Fiyatlarını ilk olarak 14,90 TL’den 79,90 TL’ye, daha sonra ise 159,90 TL’ye yükseltmişti.

Xbox Game Pass Aboneliğinde Büyük İndirim

Microsoft, Xbox Game Pass PC abonelik fiyatını 159,90 TL’den 5,90 TL’ye düşürerek neredeyse %96 oranında bir indirim uyguladı. Çerez parası bile diyemeyeceğimiz 5,90 TL gibi bir fiyatla sunulan Xbox Game pass PC aboneliği, ne yazık ki sadece  aylık abonelikler için geçerli olacak. Daha önceden abone olan veya daha önce bir aylık ücretsiz deneme sürümünden faydalanan kişiler bu indirimden yararlanamayacak.

Aynı indirimin Xbox Game Pass konsol ve Xbox Game Pass Ultiamte aboneliklerine uygulanıp uygulanmayacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Bu büyük indirimin geçerlilik süresi henüz belirlenmiş değil.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir