Yapay Zekâ ChatGPT Android Dünyasına Adımını Atıyor! Ön Kayıt Nasıl Yapılır?
  1. Anasayfa
  2. Yapay Zekâ

Yapay Zekâ ChatGPT Android Dünyasına Adımını Atıyor! Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

OpenAI tarafından heyecan verici bir duyuru yapıldı! Artık Yapay Zekâ ChatGPT'nin resmi Android uygulaması önümüzdeki hafta canlıya çıkacak. ChatGPT, kullanıcıların Android telefonlarında etkileşimli ve akıllı bir asistanla iletişim kurmasını sağlayacak.

Gelişmiş yapay zekâ asistanı ChatGPT, sonunda Android telefonlarında parıldayacak! Uzun süren bekleyiş sona erdi ve OpenAI, Twitter üzerinden yaptığı büyülü duyuruyla ChatGPT Android uygulamasının yolda olduğunu müjdeledi. Mayıs ayında iOS platformuna giriş yapmış olan ChatGPT Android dünyasına adım atıyor ve kullanıcıların akıllı asistanla etkileşime geçmesini kolaylaştırıyor.

ABD ile sınırlı kalan kullanımı artık tüm dünyadan erişilebilir olacak. Android kullanıcıları, yaratıcı ve zeki asistanlarıyla doğrudan etkileşim kurarak bilgi ve eğlence dolu deneyimlere dalabilecekler. Artık ChatGPT’nin kendi resmi uygulaması sayesinde, yapay zekâ gücüne sahip asistanı anında ve kolayca kullanabilecekler.

Bu heyecan verici gelişmeyle, ChatGPT ile herkesin akıllı telefonlarında sınırsız potansiyele erişme zamanı geldi! ChatGPT’nin resmi Android uygulaması için geri sayım başladı. Hemen hazırlıklarınızı yapın ve beklemeye başlayın, çünkü muhteşem yolculuğunuz çok yakında başlayacak!

Gelecek hafta kullanıma açılacak olan uygulama için ön kayıt oluşturabilirsiniz:

chatgpt android
ChatGPT

ChatGPT’nin Google Play Store sayfasına girdiğinizde karşınıza yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi bir saat ikonuyla birlikte ‘Yükle’ yazısı çıkıyor. Buna bastığınız zaman, uygulama canlıya alındığı anda telefonunuza yüklenecek demektir. Ön kayıt yaptırmak bu kadar kolay. ChatGPT’nin Android arayüzü, iOS’takiyle benziyor. Sadece Android versiyonunun sol üst tarafında ekstra seçeneklere erişebileceğiniz bir klasik olan üç çizgi bulunuyor. Yapay zekânın Android uygulamasının ekran görüntüleri de şöyle:

chatgpt android

ChatGPT, Android’e geldikten sonra kullanım oranınız değişir mi? Tarayıcıda kullanmaya devam mı edersiniz yoksa artık telefonunuzdan mı kullanırsınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir