Apple Vision Pro’nun Satışa Çıkış Tarihi Belli Oldu
  1. Anasayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Apple Vision Pro’nun Satışa Çıkış Tarihi Belli Oldu

Merakla beklenen Apple vision Pro, geçtiğimiz aylarda WWDC 2023 etkinliğinde tanıtılmıştı. Cihazın satışa sunulacağı tarih uzun süredir merak ediliyordu. Dikkat çeken cihazın satışa sunulacağı tarih nihayet belli oldu.

Apple Vision Pro Nedir?

Apple Vision Pro, dijital içerikleri gerçek dünyaya konumlandırarak günlük yaşamı kolaylaştırmayı amaçlayan bir karma gerçeklik gözlüğüdür.

Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Apple Vision Pro, geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleşen WWDC 2023 etkinliğinde 3499 dolar fiyat etiketi ile tanıtıldı ancak satışa sunulmadı. Satışa sunulacağı tarih hakkında herhangi bir ipucu verilmeyen cihazın piyasaya sürüleceği tarih hakkında en güvenilir bilgi Mark Gurman tarafından ortaya atıldı.

Bugüne kadar Apple ile ilgili tahminlerinin doğruluk oranı %89 olarak hesaplanan Mark Gurman, Apple Vision Pro’nun çıkış tarihini Mart 2024 olarak açıkladı. Ürünün büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Apple Vision Pro Özellikleri

Bağımsız bir cihaz olarak tanıtılan Apple Vision Pro, herhangi bir kontrolcüye sahip değil. Uzamsal ses ile birlikte birçok farklı moda sahip olan cihaz, Vision OS işletim sistemi ile çalışıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir