1 Milyon TL Bütçe ile Satın Alabileceğiniz 10 Farklı Otomobil
  1. Anasayfa
  2. Otomobil

1 Milyon TL Bütçe ile Satın Alabileceğiniz 10 Farklı Otomobil

1 milyon TL bütçe ile satın alabileceğiniz performanslı, konforlu, donanımlı, ekonomik, geniş; sedan, hatchback, SUV… Aklınıza gelebilecek her türlü özellikte ve cinste otomobil tavsiyelerimizi sıralayacağımız bu yazının sizlere otomobil alma sürecinde yardımcı olmasını umut ediyoruz.

1 Milyon TL Bütçe ile Satın Alınabilecek Otomobiller

Skoda Octavia

C segmenti sedan otomobiller arasında genişliği ve konforu ile ön plana çıkan Skoda Octavia, 1.6 TDI (dizel) motoru ve 7 ileri DSG şanzımanı ile listemize konuk oluyor. 2016-2019 model yılı aralığında, henüz 50.000 kilometreyi aşmamış, neredeyse sıfır ayarında bir Skoda Octavia aracı 950 bin TL-1 milyon TL bandında bir fiyatla satın almanız mümkün. Octavia; düşük yakıt tüketimi, yeterli performansı, genişliği ve konforuyla size “İyi ki bu arabayı aldım!” dedirtebilir!

Opel Insignia

Opel Insignia, 1 milyon TL bütçe ile alınabilecek D segmenti sedan otomobiller arasında; yol tutuşu, performansı ve donanımlarıyla ön plana çıkıyor. 1 milyon TL bütçe ile 2013-2015 model arası, 100.000 kilometreyi aşmamış, 1.6 Turbo 170 HP motorlu, 6 ileri tam otomatik şanzımanlı ve Cosmo donanımlı olarak satın alacağınız bir Opel Insignia; performansı, donanımı ve yol tutuşu ile sizi memnun edecektir.

Opel Insignia, 1.6 Turbo 170 HP motoru ile sunduğu performansa karşın, kullanıma bağlı olarak şehir içi ortalama 9-12 L/100km, şehirler arası ortalama 7-9 L/100km yakıt tüketimi sergileyecektir. Daha az yakıt tüketen bir Opel Insignia tercih etmek isterseniz; 2013-2017 model yılları arasındaki 1.6 CDTI (dizel) motorlu Opel Insignia’lar, yine tam otomatik şanzımanları ve cezbedici donanımları ile seçenekleriniz arasında olabilir.

Volkswagen Passat

Yıllarca Türkiye’nin otomobil piyasasında esip gürleyen Volkswagen Passat’ı listemize almamak olmazdı! 2015-2018 model yılları arası, tercihinize göre 1.6 TDI (dizel) ya da 1.4 TSI (benzinli) motorlu, 7 ileri DSG şanzımanlı ve Comfortline donanımlı bir Volkswagen Passat, 900 bin TL-1milyon TL bütçe ile satın alabileceğiniz en ideal otomobillerden bir tanesi olacaktır. Volkswagen Passat’ın çok yüksek satış rakamlarına ulaşması dolayısıyla ikinci el piyasasında da çok fazla satılık Volkswagen Passat bulunmaktadır. Size naçizane tavsiyemiz; aralarından en düşük kilometreli ve yaşça en yeni olanları değerlendirmeniz olacaktır.

Ford Focus

2019 ve üzeri model, 1.5 Ti-VCT (benzinli) motorlu, otomatik şanzımanlı bir Ford Focus; makul yakıt tüketimi, sorun çıkarma ihtimali çok düşük olan motor-şanzıman ikilisi ve iddialı yol tutuşu ile sizi fazlasıyla memnun edecektir. Belirttiğimiz özelliklerde, neredeyse sıfır kilometre temizliğinde bir Ford Focus’u, 950 bin TL-1 milyon TL arası fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Volkswagen Golf

Her zaman segmentinin en güvenli limanı olan Volkswagen Golf, tabii ki 1 milyon TL ile alınabilecek otomobiller listemizde de yerini alıyor. 2016-2020 model, 1.6 TDI (dizel) veya 1.4 TSI (benzinli) motorlu ve 7 ileri DSG şanzımanlı bir Volkswagen Golf; 1 milyon TL’ye kadar alınabilecek otomobiller arasında piyasa değerini en iyi koruyacak otomobillerden biridir.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai, satışa sunulduğu ilk günden bu yana iddialı satış rakamlarına ulaşan bir C-SUV segment otomobildir. 1 milyon TL bütçe ile 2014-2018 model arası, 1.6 dCi (dizel) motorlu, otomatik şanzımanlı bir Nissan Qashqai satın alabilirsiniz. Nissan Qashqai; düşük yakıt tüketimi, donanımı ve piyasa değerini koruması ile sizi memnun edecektir.

Honda Civic

Donanım, tasarım, japon sağlamlığı…

Honda Civic, bunların hepsini bünyesinde bulunduruyor. 1 milyon TL civarlarına alabileceğiniz 2018 model ve üzeri, 1.6i VTEC (benzinli) motorlu, CVT otomatik şanzımanlı bir Honda Civic, sorunsuzluğu ile ömrünüzün sonuna kadar hizmetinizde olabilir.

Toyota Corolla

Dünyanın neresinde olursanız olun, şartlarınız nasıl olursa olsun muhakkak size uygun bir Toyota Corolla vardır. Sade ve görevine yönelik motor ve şanzımanlarıyla Toyota Corolla, Japon sorunsuzluğunu ve güvenilirliğini bütün dünyaya ispatlamıştır. 900 bin TL-1 milyon TL arası fiyatlarla satın alacağınız 2019-2021 model arası, 1.6 benzinli motorlu, otomatik şanzımanlı bir Toyota Corolla’yı, çocuklarınıza miras bırakacak kadar uzun süre kullanabilirsiniz.

Fiat Egea Cross

350 bin TL’den 1 milyon TL’ye uzanan ikinci el piyasasına hiç bulaşmadan, 950.000 TL civarında bir fiyat ile satın alabileceğiniz sıfır kilometre bir Fiat Egea Cross; 1.4 Fire Lounge, motor performansı hariç her anlamda sizi memnun edecektir.

Mercedes – Benz C 180

Bu kadar farklı marka ve modelde otomobilden bahsettikten sonra, listemize bir Mercedes – Benz eklememek biraz abes olurdu. Yanlış anlamayın! Mercedes – Benz C 180’i sadece eklemiş olmak için değil, gerçekten mantıklı olduğu için listemize ekledik.

1 milyon TL bütçe ile alabileceğiniz 2010-2013 model yılları arası, 1.6 veya 1.8 litre hacimde benzinli motorlu ve otomatik şanzımanlı olarak satın alabileceğiniz Mercedes – Benz C 180, sizi ekranlara ve sensörlere boğmadan, Mercedes – Benz konforunu ve kalitesini en sade hâliyle sunacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir